Consultă situația repartizării studenților de anul I licență, masterat si doctorat care beneficiază de un loc de cazare în anul universitar 2024 – 2025:

AMP
CIG
COM
CSIE
DREPT
EAM
ETA
FABBV
FABIZ
MAN
MRK
REI

REPARTIZĂRI STUDENȚI STRĂINI
OCCIDENTULUI / CERERI NESOLUȚIONATE

Eliberarea contractelor și a legitimațiilor de cazare se va face în perioada 28 – 30.09.2024 (08:00 – 16:00) la administrația căminului unde ați fost repartizat.

Nerespectarea termenelor de ridicare a contractelor și de cazare duce automat la pierderea locului obținut.

Depunerea eventualelor contestații se va face prin e-mail la adresa contact@cazare.ase.ro în perioada 17-18.09.2024 (până la ora 16:00). Contestația se va face prin completarea Cererii Diverse, disponibilă aici, și prin trimiterea acesteia alături de o copie a unui act de identitate.