Dragi studenți,

📥 Vă amintim că depunerea cererilor de cazare aferente anului universitar 2024-2025, pentru studenții de anul I licență, masterat și doctorat, are loc până la data de 23.08.2024, ora 16:00.

📄 Cererile studenților români se depun prin intermediul platformei asecommodation.ase.ro, iar pentru studenții străini, cererile se depunerea împreună cu o copie a pașaportului la Biroul Cooperare Internațională și Studenți Străini din cadrul Direcției Relații Internaționale a ASE București la adresa de mail: oana.carnicianu@ase.ro.

Cererea poate fi descărcată accesând următorul link.

‼️ Dosarele medicale și sociale se depun DOAR în cazul în care vă încadrați în reglementările prevăzute în Metodologia de Cazare. În caz contrar, nu este necesară eliberarea unei adeverințe medicale din partea cabinetului studențesc Moxa sau depunerea documentelor privind dosarul social.

❓Mai multe detalii găsiți în Metodologia de Cazare 2024-2025 disponibilă accesând următorul link.
Calendarul etapei de Cazare este disponibil accesând Calendar de Cazare 2024-2025.

Categories: Uncategorized