⚠️În atenția studenților cazați în caminele ASE care doresc să beneficieze de cazare în vederea susținerii examenelor nepromovate⚠️

În perioada 17 – 20 iunie 2024 (până la ora 16:00), aceștia pot trimite cererea de cazare disponibilă AICI completată și semnată la adresa contact@cazare.ase.ro, însoțite de situația școlară emisă de către secretariatul facultății și copie C.I., în care vor menționa perioada pentru care au nevoie de cazare (se poate oferi cazare doar în perioada 01 – 8 iulie 2024).

📍Aceștia vor fi cazați după cum urmează:
– studenții cazați în căminele Belvedere A6, Tei C1, Belvedere Vechi, Complex Agronomie și Vitan vor rămâne cazați în camerele actuale, doar în situația în care aceștia își susțin examenele nepromovate;
– studenții cazați în căminele Moxa D, Belvedere A7 și Belvedere A8 vor fi cazați în Belvedere A6.

📍Tariful perceput pentru o noapte de cazare este de 15 lei și se achită la momentul ridicării dispoziției de cazare (în perioada 24 – 27 iunie 2024, interval orar 10:00 – 15:30) de la sediul Serviciului Cazare Studenți, iar plata se poate efectua prin următoarele modalități:
– Cash, la sediul Serviciului Cazare Studenți
– Prin transfer bancar de la orice bancă în contul ASE deschis la BRD: RO59BRDE445SV36571854450, CUI ASE: 4433775