Dragi studenți,

⚠️ Vă reamintim că vă mai puteți depune cererile de CAZARE pentru anul universtiar 2024-2025 PÂNĂ PE 11 APRILIE 2024. Actualii studenți români din anii: I, II, III licență (în cazul facultății de DREPT), I masterat și I și II doctorat pot încărca cererea de cazare pentru anul universitar 2024-2025 în variantă electronică, accesând următorul link:

👉 asecommodation.ase.ro 👈

➡️ Studenții străini înmatriculați în acest an universitar în anii I, II, III licență (în cazul facultătți de DREPT), I masterat, I și II doctorat, care doresc cazare pentru următorul an universitar vor trebui să depună cererea împreună cu o copie a pașaportului la Biroul Cooperare Internațională și Studenți Străini din cadrul Direcției Relații Internaționale a ASE București la adresa de mail: oana.carnicianu@ase.ro. Cererea poate fi descărcată aici.

ℹ️ Mai multe detalii găsiți în Metodologia de Cazare 2024-2025 disponibilă aici.
🗓️ Calendarul etapei de Cazare este disponibil aici.