În vederea aflării locului repartizat va trebui să cauți în lista de mai jos anul tău, facultatea și media. Dacă nu reușești să îți afi locul repartizat te rugăm să ne contactezi telefonic, prin email sau pe pagina noastră de Facebook.

• Studenți români și străini: Soluționați, nesoluționați, schimburi

Ce trebuie să faci în continuare?

• Vii între 26 și 29 martie să ridici noul contract de la sediul nostru;
  • Te decazezi de la vechiul cămin (plătești regia la zi, duci cheia și legitimația veche de cămin);
  • După ce ai ridicat contractul de la noi și te-ai decazat de la vechiul cămin, mergi la căminul nou să te cazezi tot în perioada 26-29 martie;
  • ATENȚIE: Studenții cărora li s-a repartizat pentru prima dată un loc în cămin în această etapă vor trebui să plătească înainte de a se caza la administrator suma de 250 lei (buget) sau 350 lei (taxă) – Detalii aici.