În vederea aflării codului repartizat, format din 6 cifre, trebuie să accesezi prin intermediul CNP-ului platforma de interogare a locului repartizat. Astfel, îți vor fi furnizate toate datele privind cazarea. Cu acest cod te poți identifica pe lista de mai jos.

• Platformă:
  • Studenți români și străini: Soluționați, nesoluționați, schimburi

Ce trebuie să faci în continuare?

• Vii între 26 și 28 februarie să ridici noul contract de la sediul nostru;
  • Te decazezi de la vechiul cămin (plătești regia la zi, duci cheia și legitimația veche de cămin);
  • După ce ai ridicat contractul de la noi și te-ai decazat de la vechiul cămin, mergi la căminul nou să te cazezi tot în perioada 26-28 februarie;
  • ATENȚIE: Studenții cărora li s-a repartizat pentru prima dată un loc în cămin în această etapă vor trebui să plătească înainte de a se caza la administrator suma de 250 lei (buget) sau 350 lei (taxă) – Detalii aici.
Categories: Redistribuiri