În atenția studenților cazați în căminele ASE care doresc să beneficieze de cazare în vederea susținerii examenelor nepromovate în perioada 1 -10 iulie, vor trimite o cerere de cazare la adresa contact@cazare.ase.ro în perioada 27.06 – 30.06.2022 până la ora 16:00, însoțite de situația școlară, în care vor menționa perioada pentru care au nevoie de cazare din cele 10 zile. Aceștia vor fi cazați după cum urmează:

– studenții cazați în căminele Belvedere A7, Tei C1, Belvedere Vechi, Complex Agronomie și Vitan vor rămâne cazați în camerele actuale, doar în situația în care aceștia își susțin examenele nepromovate;
– studenții cazați în căminele Moxa D, Belvedere A6 și Belvedere A8 vor fi cazați în Belvedere A7.

Tariful perceput pentru o noapte de cazare este de 15 lei.